Ever-Times
Ever-Times
Ever-Times
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ever-Times


 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Spray-Logo Personalizat

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Ronaldo
I'm Addicted
I'm Addicted
Ronaldo


Mesaje : 267
Data de inscriere : 03/02/2011
Varsta : 27
Localizare : Forum

Spray-Logo Personalizat Empty
MesajSubiect: Spray-Logo Personalizat   Spray-Logo Personalizat Icon_minitimeJoi Feb 03, 2011 10:59 am

Prima data descarca de http://rapidshare.com/files/446121102/tag_converter_2_.rar programul HL Tag Converter. Il dezarhivezi oriunde pe disc. Dublu click pe executabilul HlTagConverter si se va deschide o fereastra . Apoi faci urmatorii pasi :
1. Click pe Open Image, unde alegi de pe calculatorul tau o poza care vrei tu.
2. Click pe Adjust Image. Se va deschide alta fereastra unde trebuie sa dai click pe Auto Size, iar mai apoi pe "Apply changes and convert to 256 colors"
3. Click pe Save Tag. Se va deschide o fereastra mai mica unde alegi "Export to WAD file" si dai OK.


Acum trebuie sa salvezi fisierul de doua ori : odata cu numele tempdecal si odata cu numele pldecal. Cele doua fisiere rezultate le copiezi in jocul tau Counter Strike 1.6 , in folderul cstrike, dupa care stergi folderul logos de acolo . Cand vei intra in joc si vei apasa tasta "T" , tatuajul va fi poza pe care ai ales-o.


Ultima editare efectuata de catre Ronaldo in Vin Feb 04, 2011 10:05 am, editata de 1 ori
Sus In jos
CrAzYk
Membru
Membru
CrAzYk


Mesaje : 19
Data de inscriere : 29/01/2011
Varsta : 31
Localizare : MD DN

Spray-Logo Personalizat Empty
MesajSubiect: Re: Spray-Logo Personalizat   Spray-Logo Personalizat Icon_minitimeJoi Feb 03, 2011 3:35 pm

ms de staruinta dar link nu merge Very Happy Very Happy Smile
Sus In jos
Ronaldo
I'm Addicted
I'm Addicted
Ronaldo


Mesaje : 267
Data de inscriere : 03/02/2011
Varsta : 27
Localizare : Forum

Spray-Logo Personalizat Empty
MesajSubiect: Re: Spray-Logo Personalizat   Spray-Logo Personalizat Icon_minitimeJoi Feb 03, 2011 5:56 pm

Twisted Evil sorry n-am stiut =))
Sus In jos
dalem
You can't fuck my internet
You can't fuck my internet
dalem


Mesaje : 231
Data de inscriere : 22/01/2011
Localizare : In Site

Spray-Logo Personalizat Empty
MesajSubiect: Re: Spray-Logo Personalizat   Spray-Logo Personalizat Icon_minitimeVin Feb 04, 2011 7:29 am

schimba j uh linkul cu altul bun de downloadat spary logo personalizat Very Happy
Sus In jos
Ronaldo
I'm Addicted
I'm Addicted
Ronaldo


Mesaje : 267
Data de inscriere : 03/02/2011
Varsta : 27
Localizare : Forum

Spray-Logo Personalizat Empty
MesajSubiect: Re: Spray-Logo Personalizat   Spray-Logo Personalizat Icon_minitimeVin Feb 04, 2011 10:06 am

gata.....voilaa
Sus In jos
dalem
You can't fuck my internet
You can't fuck my internet
dalem


Mesaje : 231
Data de inscriere : 22/01/2011
Localizare : In Site

Spray-Logo Personalizat Empty
MesajSubiect: Re: Spray-Logo Personalizat   Spray-Logo Personalizat Icon_minitimeVin Feb 04, 2011 1:33 pm

ai vazut ca se poate Razz
Sus In jos
Ronaldo
I'm Addicted
I'm Addicted
Ronaldo


Mesaje : 267
Data de inscriere : 03/02/2011
Varsta : 27
Localizare : Forum

Spray-Logo Personalizat Empty
MesajSubiect: Re: Spray-Logo Personalizat   Spray-Logo Personalizat Icon_minitimeSam Feb 05, 2011 12:09 am

stiam ca se poate da poate nu vroiam eu sa se poata =))
Sus In jos
Continut sponsorizat





Spray-Logo Personalizat Empty
MesajSubiect: Re: Spray-Logo Personalizat   Spray-Logo Personalizat Icon_minitime

Sus In jos
 
Spray-Logo Personalizat
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Ever-Times :: Ever-Times Counter-Strike :: Tutoriale-
Mergi direct la: